TOUŽÍTE SE VÍCE USMÍVAT A BÝT ŠŤASTNÁ, JAKO DÁMA Z OBRÁZKU? 

Enter your text here...

Možná se poslední dny přistihnete, že vám není vůbec do smíchu.

Nebo cítíte, že se někam ztratila radost z vašeho života. 

Cítíte se neklidná, možná máte i trochu strach - o sebe, o své blízké.   

Zcela vás chápu a rozumím vám. 

Pro začátek, nahlédněte do děje, prostřednictvím vnímání čtenářky, jak kniha pomohla jí.     

Linda Berger - koučka hojnosti

V knize Nový začátek s Klementinou jsem našla opravdového přítele na celý život - meditaci. Jemným způsobem mě vtáhla do magického vnitřního světa. Pomocí krásných meditačních příběhů uvnitř knihy, jsem se přenesla do říše snů a do nového začátku.

Jak být více šťastná a usmívat se ?

Odpověď najdete v příbězích a meditacích

Příběhy vám bude vyprávět Mladá Meditace Nový Začátek a meditacemi vás provede Klementina

Příběh a meditace STRACH

Příběh o Strachu, vás zavede do snu Meditace Nový Začátek. Co všechno musela ve snu překonat a kdo ji pomohl se zbavit strachu, aby pak mohla se strachem pomoci vám, se dozvíte v příběhu. V této první meditaci vás Klementina naučí, jak se správně dostat do hladiny Alfa a jak pomocí léčivého světla a ochrany se vaše nitro může strachu zbavit.   

Příběh a meditace EGO - ZNOVUZROZENÍ

Cítíte se unavená? Máte pocit, že se nic neděje, tak jak má? Tento příběh Ego-Znovuzrození vám pomůže, si odpočinout a načerpat novou sílu. A jak Meditace Nový Začátek vyřešila své trápení s nedostatkem síly, vám povypráví v tomto příběhu. S Klementinou se v meditaci přenesete na palouček, kde vás energií nabijí sluneční paprsky.  

Příběh a meditace OČISTA MYSLI

Hrnou se na vás informace ze všech stran? Máte pocit, že už nevíte, co je pravda a co ne? I s tím vám pomůžeme. Meditace Nový Začátek přišla na to, jak je skvělé si vyčistit svou mysl. A jak to udělala ona, si přečtěte v příběhu. A s Klementinou se ocitnete blízko moře, kde vám vlny smyjí z vaší mysli vše, co tam nechcete mít. 

Příběh a meditace BOLESTI HLAVY

Bolí vás občas hlava? Tak to jste na tom podobně, jako Klementina. Jak jí pomohla Meditace Nový Začátek a Andílek Amitiel, se dozvíte z tohoto příběhu. Díky němu vám Klementina, může také pomoci s vaší bolestí hlavy. V meditaci vás zavede do nebe, kde se bolesti lehce zbavíte. 

Příběh a meditace BOLESTI ZAD

Tentokrát vám Meditace Nový Začátek prozradí, jak si Vlaďka zpracovala bolesti zad. Pokud i vy máte takové trápení, tak zde se dozvíte, co vám bolesti zad mohou způsobovat. A Klementina? Tak ta vás zavede do sprchy, kde vám léčivé pramínky vody pomohou s bolestí zad. Představte si ten krásný pocit, jak se vám ulevuje a s vodou bolest odchází?    

Příběh a meditace LÁSKOVÁNÍ 

Máte pocit, že vás nikdo nemá rád? Nebo i vy sami se cítíte, že už máte lásky na rozdávání málo? A pomoc nepřichází? Naopak, pomoc je tu. Díky, Perle lásky, kterou si Meditace Nový Začátek, přivezla od babičky Zázrak, je problém vyřešen. A co na to Klementina? Tak ta vás v meditaci seznámí s bytostí plnou Lásky. Těšíte se? 

Příběh a meditace NOVÝ ZAČÁTEK

Co pro vás znamená Nový Začátek? Je to práce? Nový vztah? Nebo něco jiného? Pro Meditaci Nový Začátek, to bylo narození. A jak přišla na svět, aby vám mohla být kamarádkou ve vašem životě, se dozvíte z příběhu. Klementina vás v meditaci seznámí s vílou vašeho Nového Začátku. Od té doby, bude ve vašem životě vše jinak-nově.    

Kdo pro vás knihu napsal 

Vladi Vavroušková

Spisovatelka příběhů a pohádek, pro děti a jejich maminky. Je také tvůrce času na pohádky. Vydala dvě knihy, Nový Začátek s Klementinou přes Kosmas a Vděčníček. V současné době tvoří s maminkami v pohádkové skupině knihu "Je čas na pohádky" 

Vladi Vavroušková

Co s knížkou získáte?   

PRACOVNÍ SEŠIT 

Pokud jste tvořiví a rádi se zapojujete, tak spolu s Meditací Nový Začátek budete spolutvořit obsah knihy, který vás vtáhne do děje. Jak? V knize jsou řádky, do kterých zapisujete odpovědi, na co se vás Meditace ptá. Je to zábavné a je to dovoleno

OMALOVÁNKY

V knize u každé meditace jsou nevybarvené mandaly. Abyste zjistila, zda vám meditace pomohla nebo ne, mám tu pro vás návod: Jednu mandalu si vybarvíte těsně před meditací a druhou po meditaci. A rozdíl, který uvidíte znamená, jestli máte meditaci zopakovat nebo ne nebo zda je tam vůbec nějaký rozdíl.     

PŘÍBĚHY

Aby se vám dobře učilo, jak meditovat a naučila jste se to bez velké námahy a hravě, Meditace Nový Začátek zvolila učení v knize příběhovou formou. V knize se čtenáři tyká, aby se navodil přátelský vztah. Obsah je srozumitelný a jasný. Jsou zde i obrázky a text na stránkách je rozdělen do mnoha odstavců.  

Kolik výtisků knihy Nový Začátek s Klementinou si vyberete a uděláte radost sobě a blízkým?       

1. TIŠTĚNÁ KNIHA

Vlastnoruční věnování + záložka

296 Kč

 • Tištěná kniha + záložka 
 • Meditace na Strach 
 • Vlastnoruční věnování pro vás
BALÍČEK 2 TIŠTĚNÉ KNIHY 

Dvě tištěné knihy + vlastnoruční věnování + záložka

489 Kč

 • Balíček 2 tištěné knihy+ záložka
 • Meditace na Strach
 • Vlastnoruční věnování do jedné nebo do dvou knih  

ZAŽIJETE POCITY ŠTĚSTÍ 

Díky příběhům se budete cítit šťastnější, protože se odreagujete.  

ZBAVÍTE SE STRACHU

V meditacích se budete cítit bezpečně a po meditaci zjistíte, že strach zmizel 

NEBUDETE SE CÍTIT SAMA

Meditace Nový Začátek a Klementina, které vás budou knížkou provázet, se vám stanou kamarádkami. 

Jak pomohla těm, co ji už četli a proč vám ji doporučují?   

-Mgr. Helena Hel Štrebová

Lektorka kvantového osobnostního seberozvoje

Vlaďkine príbehy poznám, som ich stálou čitateľkou a preto, keď vyšla kniha, hneď som vedela, čo budem po večeroch robiť.Existuje niečo krajšie, ako ľahučkým rozprávaním krásnych príbehov nás vniesť do nášho vnútra, do našej podstaty a tam sa dotknúť srdiečka, ktoré na vibráciách lásky začne spracovávať to, čo sme si práve cez ten príbeh uvedomili, čo nás trápi, čo nemáme spracované a s čím si nevieme rady. Potom takto nenápadne, začíname nad tým rozmýšľať a preciťovať to.  S ľahkosťou pierka, presne takto nenápadne Vás Vľaďka vnesie do sveta sebapoznávania a sebauvedomovania. Ale viac už prezrádzať nebudem, všetko ostatné nájde v jej knihe. Dakujem krásne :)

-Pharmdr. Vendula Martinkova 

Doktorka farmacie

Kniha Nový začátek s Klementinou mě vtáhla natolik, že jsem ji přečetla na jeden zátah. Vlaďka je naprosto mistryně v psaní příběhů, které miluji. Měla jsem z toho pocit, že mě při čtení drží za ruku. V odborných pasážích, které vysvětlují potřebnou teorii a člověk se při nich opravdu baví a navíc má jeden AHA moment za druhým. Pracuji ve stejném oboru,  meditace využívám u svých klientů, kniha mi přinesla mnoho nových postřehů, uvědomění a pohlazení na duši. Určitě ji doporučuji všem, kdo chtějí začít rozumět sami sobě, ale nevědí odkud začít. Nečetla jsem, zatím nic, co by tak příjemným, jednoduchým a lidským způsobem vysvětlovalo procesy, které se odehrávají uvnitř každého z nás.

Proč se rozhodnout pro tuto knihu?  

Poslechněte si krátké video, kde se dozvíte přesně to, co byste si přečetla, na zadní straně obálky, kdybyste vzala knihu z regálu knihkupectví.  

Co vám doporučuje spokojená čtenářka Ludmila Gahurová?

Podívejte se sami.  

Pojďte být šťastnější a usměvavější s příběhy Meditace Nový Začátek a Klementinou 

1. TIŠTĚNÁ KNIHA

Vlastnoruční věnování + záložka

296 Kč

 • Tištěná kniha + Záložka 
 • Meditace na Strach
 • Vlastnoruční věnování pro vás
BALÍČEK 2 TIŠTĚNÉ KNIHY 

Dvě tištěné knihy + vlastnoruční věnování + záložka

489 Kč

 • Balíček 2 tištěné knihy + Záložka
 • Meditace na Strach
 • Vlastnoruční věnování do jedné nebo do dvou knih  

Potřebujete pomoc nebo poradit?  

Napište mi na e-mail: naslovicko@klementinavypravi.cz

>