Vyberte si knihu z dětského regálu nebo z regálu pro dospěláky

JE ČAS NA POHÁDKY

Kniha "Je čas na pohádky" je vytvořena spolu s maminkami a jejich dětmi ze skupiny Kniha je čas na pohádky/Tvorba. Děti k pohádkám kreslí obrázky. V knize je 12 pohádek, na  měsíc je vždy jedna a mezi tím, jsou různé dětské aktivity - omalovánky, vystřihovánky, křížovky, meditace...  

VIDEOLEPORELO 

POHÁDKA O PAMPELIŠCE-SLUNÍČKU BYLINEK

Pohádky nemusí být jen tištěné. Pro ty chvíle, kdy vašim dětem chybí obrázky v tištěné knížce nebo potřebujete trochu času na sebe nebo na práci, zastoupí vás vyprávějící hlas ve videoleporelu.     


NOVÝ ZAČÁTEK S KLEMENTINOU

Kniha je hlavně pro maminky, které by si rády na sebe udělaly čas. Kniha příběhovou formou učí ženy ponořit se do klidu. Pomáhá jim Meditace Nový Začátek a Klementina. Kniha je interaktivní, najdete v ní sedm příběhů na téma: Strach, Ego-Znovuzrození, Očista Mysli, Bolesti Hlavy, Bolesti Zad, Láskování a Nový Začátek. V knize si můžete před a po meditaci vybarvit mandalu a rozdíl vám napoví, jak vám meditace pomohla.  

VDĚČNÍČEK

Vděčníček je zapisovací kniha. Je to zápisník, kam si nejen vy maminky zapisujete denně vše, za co jste vděční. Za odměnu si každý týden vybarvíte mandalu a ještě se můžete těšit na příjemnou afirmaci nebo citát.    

>